Firma budowlana

Dla naszych Klientów wykonujemy również kompleksowe prace wykończeniowe pomieszczeń. Prace wykonywane są przez  Z.U. ELDUO - firmę, zatrudniającą doświadczone i sprawdzone ekipy budowlane.

Przedmiotem działalności firmy ELDUO są kompleksowe usługi budowlane, remontowe, modernizacje budynków i wykończenia wnętrz. Nadrzędnym celem firmy jest wysoka jakość prac, gwarantująca pełne zadowolenie klienta. W pracach remontowych wykorzystuje się najnowszą technologię i wysokiej jakości sprzęt. Pracowników, jak i współpracowników firmy cechuje rzetelność i fachowość oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte dzięki zrealizowanym projektom.

OFERTA FIRMY:

1.Budownictwo mieszkaniowe
Jednorodzinne

Budowa domów „pod klucz”. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych w technologii tradycyjnej - murowanej. Do budowy domów wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, najlepsze surowce i produkty wyłącznie renomowanych firm, posiadających stosowne certyfikaty jakości na swoje wyroby.

Wielorodzinne
Generalne wykonawstwo małych i średnich obiektów. Posiadamy doświadczenie w realizacji obiektów budownictwa wielorodzinnego – stanów surowych, deweloperskich i kompleksowego wykończenia wnętrz. Oferujemy budowę domów wielokondygnacyjnych i w zabudowie szeregowej.

2.Wykończenia wnętrz:
- tynki maszynowe i tradycyjne
- posadzki cementowe
- elementy suchej zabudowy z płyt G-K
- sufity podwieszane z płyt G-K i systemowe
- prace glazurnicze i kamieniarskie
- izolacje budowlane
- ocieplenia, elewacje
- prace malarskie

3. Budownictwo przemysłowe:

Modernizacja i adaptacja hal i obiektów przemysłowych pod wskazany cel.Budowa małych i średnich hal przemysłowych w technologii tradycyjnej murowanej i z płyt warstwowych. Prace fundamentowe, konstrukcje żelbetowe, prace remontowe i naprawcze, renowacje pokryć dachowych.

Więcej informacji pod nr tel. 693 408 841.

Zapraszamy!