Praca na stanowisku PRACOWNIK BIUROWY

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta,
  • obsługa centrali telefonicznej, poczty elektronicznej, urządzeń biurowych,
  • samodzielne prowadzenie biura,
  • załatwianie wszelkich spraw związanych z prawidłowym funkcjonowaniem firmy,
  • przygotowywanie ofert,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, w tym o estetyczny wygląd biura i jego zaopatrzenie w niezbędne materiały.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia biura,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Office i Excel),
  • znajomość conajmniej jednego programu do obróbki graficznej,
  • dokładność, rzetelność, samodzielność,
  • doskonała organizacja pracy,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e mail: biuro@prosales.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Prosales z siedzibą w Opolu."