Marzysz o własnej nieruchomości? Chcesz ją korzystnie i bezpiecznie sprzedać? Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Zyskasz fachową, profesjonalną i skuteczną obsługę Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb Szeroki dostęp do banków i pośredników finansowych Wszędzie szukasz, z nami znajdziesz!
Marzysz o własnej nieruchomości?
Chcesz ją korzystnie i bezpiecznie sprzedać?
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!
Zyskasz fachową, profesjonalną i skuteczną obsługę
Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb
Szeroki dostęp do banków i pośredników finansowych
Kompleksowa obsługa wszelkich formalności
Wszędzie szukasz, z nami znajdziesz!
Zapraszamy!

AKTUALNOSCI

Poszukujemy nieruchomości dla naszych Klientów

2018-04-04

Sprawdź jakich nieruchomości obecnie poszukujemy

Oferty bez prowizji

O firmie

Witamy na naszej stronie!

ProSales Nieruchomości to biuro zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Posiadamy licencje zawodowe nr 13670 i 13690 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika.

Kameralny charakter naszego Biura sprawia, że współpracujemy z Państwem w przyjaznej atmosferze. Kładziemy nasisk na bezpośrednią, partnerską relację, popartą najwyższymi standardami zawodowymi oraz wzajemnym szacunkiem.

Przez wszystkie lata naszej pracy zdobywamy doswiadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, pośrednictwie finansowo - ubezpieczeniowym i budownictwie, co pozwala nam na nieustanne podnoszenie standardów naszej działalności.

Nasza firma to grupa ludzi, którzy służąc swym doświadczeniem i wiedzą, pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązania. Doradzimy jak sprzedać, wynająć mieszkanie, zakupić nowe lokum na rynku wtórnym lub pierwotnym. Dla nas owocna współpraca zaczyna się już od pomocy w wyszukaniu najodpowiedniejszej nieruchomości, aż do podpisania korzystnych warunków umowy.

Współpraca z doświadczoną firmą budowlaną pozwala na udzielenie Państwu pomocy w zakresie prac remontowo - budowlanych na korzystnych dla Państwa warunkach.

 

Co oferujemy?

 

Nasza firma ambitnie patrzy w przyszłość, widząc olbrzymią perspektywę rozwoju. Kluczem do jego realizacji jest zaufanie Klientów oraz ich dobre słowo. 

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

 

Podstawy prawne


Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

 

Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów
Polityka prywatności